Конференція присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв'язку України

18 листопада 2021 року  в онлайн-форматі пройшла тематична конференція студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання» за темою: «Актуальні проблеми метрології у техніці передачі інформації», присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебачення.

В роботі конференції прийняли активну участь та виступили з доповідями студенти спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». Також в роботі конференції приймали участь провідні викладачі коледжу.

Зі вступним словом виступив голова конференції –  викладач-методист вищої категорії Богун Володимир Данилович.

Доповіді супроводжували цікаві слайди та відео-презентації підготовлені доповідачами. Серед найбільш цікавих  та актуальних виступів слід відзначити доповіді студентів: Хрика В.А. з доповіддю на тему «Мережі шостого покоління (6G) або чого чекати від 6G», Боднара Д.Р. з доповіддю на тему «Технологія Nevralink» та Подолянчука А.О., котрий в своїй доповіді на тему «Практика створення лабораторних макетів та засобів вимірювальної техніки» показав власноруч розроблені та сконструйовані прилади для вимірювання та контролю параметрів електричних сигналів.

Організатори конференції – спеціалізація «Радіотехнічні вимірювання» спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ».

З заключним словом виступили представники адміністрації ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»: зав. відділенням метрології та інформаційно-вимірювальної техніки Сидоренко О.О., голова циклової комісії 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання» та «Електротеплотехнічні вимірювання» Тимохіна Л.Б., а також заступник директора з навчальної роботи Культа С.В.

• 18.11.2021