Тиждень безпеки дорожнього руху для студентів ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

З 15 по 21 листопада 2021 року у Фаховому коледжі вимірювань проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня було розроблено методичні вказівки для проведення кураторських годин, розроблено, проведено та проаналізовано он-лайн тестування студентів коледжу, з метою виявлення рівня знань з правил поведінки на дорозі та проведено загальний виховний захід для студентів 1 та 2 курсів з питань безпечної поведінки на вулицях та дорогах, транспорті та у разі надзвичайних ситуацій.

17 листопада 2021 року в он-лайн форматі на платформі Google Meet відбулась виховна година на тему: «Безпечна дорога додому». На виховному заході були присутні студенти першого та другого курсів, викладачі та адміністрація. Виховний захід підготувала викладач Безпеки дорожнього руху Новак Г.О., яка виступила з доповіддю про сучасний стан травматизму та смертності в результаті дорожньо-транспортних пригод, проінформувала присутніх про правила поведінки на дорозі та вулицях, пояснила важливість використання світлоповертальних елементів на одязі у темну пору доби.

Одним з питань, які розглядались на виховному заході було активне використання молоддю електросамокатів, оговорені правила їх безпечного використання. Доповідь супроводжувалась електронною слайд-презентацією та відеоматеріалами.

На виховному заході були продемонстровані відеороліки про правила поведінки пішоходів на дорозі, які допомогли студентам розібратися як саме треба поводитись, щоб уникнути травматизму. Також було пояснено про відповідальність учасників дорожнього руху та штрафи за порушення.

Студенти були дуже зацікавлені виховним заходом і вдячні за роз’яснення.

• 22.11.2021