Участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

9 листопада ми відзначали велике свято – День української писемності та мови, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті.

Студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» приєднались до написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в дистанційному режимі. Після диктанту наші студенти надіслали роботи викладачам української мови для перевірки і вже 17 листопада в Міжнародний день студента були визначені переможці, яких нагородили грамотами та солодкими подарунками! Цього року І місце розділили студентки групи 201 го Заболотнікова Антоніна і Маруда Софія, ІІ місце зайняв студент групи 101 рт Мелькумов Тимур, ІІІ місце – Жуліф Денис група 201 ат.

Бажаємо оберігати та розвивати українську мову, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

Щастя, добра, духовного збагачення та нових здобутків на благо нашої України!

• 09.11.2021