Заняття зі студентами на тему адміністративних правопорушень

З метою профілактики адміністративних правопорушень, відповідно до листів Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації № 967/01-32/2-23/729 від 13.03.2023 «Про вчинення навмисних самоушкоджень дітьми упродовж 2 місяців 2023 року», № 1130/01-32/2-23/762 від 22.03.2023 «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей» 30 березня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося заняття для студентів 1 та 2 курсу.

Заняття зі студентами на тему адміністративних правопорушень Заняття зі студентами на тему адміністративних правопорушень Заняття зі студентами на тему адміністративних правопорушень

Вже не вперше такі заняття проводить старший лейтенант поліції, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Одеській області Сергієнко Олексій Михайлович. На зустрічі правоохоронець провів роз’яснювально – профілактичну бесіду щодо вчинення правопорушень неповнолітніми, так як злочинність серед неповнолітніх є однією з болючих проблем. Були розглянуті деякі статті Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема крадіжок, куріння тютюнових виробів, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство. Інспектор розповів про відповідальність, яка може настати в разі недотримання своїх обов’язків чи порушення прав інших.

Також Олексій Михайлович торкнувся проблеми взаємовідносин в сім’ї, що відіграє визначальну роль не лише у формуванні особистості дитини, а й суспільства в цілому. Він наголосив, що формування в родинах здорового, позитивного психологічного клімату з метою попередження скоєння навмисних самоушкоджень та недопущення залишення місця мешкання, особливо під час воєнного стану, насамперед, заключається в довірливих відносинах дитини та батьків.

Високий професіоналізм та індивідуальний підхід Олексія Михайловича дозволяють нам краще орієнтуватися в правових питаннях, що є особливо важливим під час воєнного стану в країні. Проведені ним бесіди мають велике значення у вихованні молоді та формування світогляду підростаючого покоління.

Нашим головним завданням є активізація роботи щодо формування в коледжі позитивного психологічного клімату, створення безпечного освітнього середовища, виконання якого має реалізувати право на безпечні та нешкідливі умови навчання, у тому числі в умовах війни.

Задля світлого майбутнього нашої України ми маємо допомагати нашій молоді на їхньому шляху до правди та свободи!

• 01.04.2023