Навчальний онлайн-курс «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами»

З метою підвищення рівня обізнаності цивільного населення щодо ризиків, пов’язаних з поводженням із вибухонебезпечними предметами та відповідно до листа Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації № 695/01-49/2-23/1540 від 22.02.2023 щодо залучення працівників закладів до навчального онлайн-курсу на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами», наші викладачі та студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» пройшли безкоштовний онлайн-курс, який складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.

Онлайн-курс проводиться у рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш». Організатори – Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа». Після перегляду уроків викладачі та студенти пройшли тест та отримали відповідні сертифікати.

Інформація по курсу була важлива і необхідна, як для викладачів так і для студентів, адже знання про мінну безпеку та про правила безпечної поведінки життєво важливі для кожного і про це необхідно говорити і знати всім, хто проживає в Україні, в умовах воєнного часу.

Надія на скорішу Перемогу надихає наш педагогічний та студентський колективи робити якомога більше на своєму освітньому фронті. Тому ми впевнені, що наш внесок в боротьбі за правду та свободу вкрай необхідний.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

• 15.04.2023