Тарас Григорович Шевченко - скарб українського народу

Традиційно на початку березня Україна вшановує пам’ять Великого Українця. З нагоди відзначення 209-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета, у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» в рамках заняття відбулась бесіда зі студентами, яку провела викладач української мови Баркар Оксана Іванівна.

Заняття супроводжувалось презентацією-відеорелізом за творчістю Т. Г. Шевченка «Нам треба голосу Тараса», йшлося про творчий шлях, цікаві факти з життя Тараса Шевченка та як його творчість впливає на сучасників, також студентам було запропоновано продекламувати поезії поета. Метою заходу було розширення та поглиблення уявлень студентів про великого майстра слова і пензлика, прищеплення любові до його творчості, до України, виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини, гордості за людей, які прославили рідну землю.

Тарас Григорович Шевченко - скарб українського народу Тарас Григорович Шевченко - скарб українського народу Тарас Григорович Шевченко - скарб українського народу Тарас Григорович Шевченко - скарб українського народу

Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Його твори – це настанова від великого мислителя, це повчання від Батька нації, це біль та крик душі справжнього українця з чистою та щирою душею.

Сьогодні творчість Великого Кобзаря актуальна як ніколи, великий митець надихає патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України

  • 17.03.2023