Заняття для студентів «Безпека населення у реаліях воєнного стану»

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації № 3688/01-32/2-22/10681 від 27.10.2022 для створення безпечного освітнього середовища, отримання учасниками освітнього процесу навичок безпечної поведінки у соціумі 3 листопада у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося заняття, яке провів для студентів старший лейтенант поліції, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Одеській області Сергієнко Олексій Михайлович на тему: «Безпека населення у реаліях воєнного стану». На жаль, сучасні реалії є загрозливими для здоров’я і життя і психічного стану студентів. Тому знання безпеки життєдіяльності є надважливим. На цьому занятті студентів намагались ознайомити з порадами, набути найпростіших навичок особистої та колективної безпеки під час воєнного стану, навичок власного убезпечення під час ситуацій, що несуть загрозу життю і здоров’ю.  Звісно, звичний спосіб життя змінився і нам доводиться звикати до заходів безпеки та пояснювати студентам, що вони мають дотримуватися нових правил тривалий час.

Крім того старший лейтенант поліції не оминув й тему: «Безпека дорожнього руху в темну пору доби». Так як на сьогоднішній день вся Україна стикнулась з проблемою відключення світла, тому інспектор наголосив що, ми не повинні забувати про безпеку – без вуличного освітлення вірогідність потрапити у ДТП зростає в рази! Це були не просто поради — це вимога ПДР: у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям та велосипедисти повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.Заняття для студентів «Безпека населення у реаліях воєнного стану»

Заняття для студентів «Безпека населення у реаліях воєнного стану» Заняття для студентів «Безпека населення у реаліях воєнного стану»

Заняття відбувалося в інтерактивній формі. Олексій Михайлович задавав присутнім студентам різні запитання, водночас на конкретних прикладах були проаналізовані випадки порушень заходів безпеки на сьогодні в умовах війни, які можуть призвести до трагедії. Тож поліцейський вкотре наголосив, що дотримання особистої безпеки може зберегти життя.

Ми як ніколи об’єднані, тому із розумінням поставились до вимушених заходів задля збереження життя та безпечного середовища в якому перебуваємо.

• 14.11.2022