Святкування Міжнародного дня студента

Напередодні Міжнародного дня студента 16 листопада, студентська рада коледжу прийняла участь в онлайн-зустрічі з Вадимом Колесніковим, психологом, бізнес-консультантом, ведучим ТВ- та радіопрограм, автором психологічних та бізнес-тренінгів з особистісного розвитку, креативності та стресостійкості, консультантом у сфері медійного просування бренду, автором ТВ-форматів на тему «Психологічна готовність студентської молоді до професійної діяльності та кар’єрне становлення в умовах сучасних викликів». Наші студенти отримали масу задоволення від діалогу та відповіді на хвилюючі питання сьогодні для кожного.

 Також з нагоди святкування Дня студента голова первинної профспілкової організації ДУІТЗ Людмила Гальчинська привітала переможців у написанні традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2022. Цього року І місце зайняла студентка групи 101 го Анна Серкова, ІІ місце зайняв студент групи 201 рт Тимур Мелькумов, ІІІ місце – Аліна Білоусова група 201 ет. Щиро вітаємо та бажаємо нових звершень!

Святкування Міжнародного дня студента

Зі святом молодості і високих прагнень, з Міжнародним днем студента, наших енергійних, молодих, сповнених свіжих мрій і надій студентів ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ», вітали відео-привітанням куратори, викладачі, адміністрація. Побажань було багато, тому що ми хочемо бачити своїх студентів активними, ініціативними та веселими!

Зараз, напевно, найбільш складний час для всіх нас. Тож бажаємо пізнавати всі радощі студентського життя, не падати духом, у всьому досягати успіхів, впевненості, рішучості та вірити в краще – в нашу перемогу! Продовжуйте навчатися, адже знання, то – зброя, якою ви обов’язково переможете ворога! Навчайтеся, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній незалежній процвітаючій Україні! 

Ми все надолужимо та відбудуємо, бо українці незламні!  І пам’ятайте – наша сила в єдності!

З Днем студента! 

  • 17.11.2022