Заходи до Дня довкілля

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля». До Дня довкілля студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» провели флешмоб «З турботою про довкілля», спрямований на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. Головним завданням флешмобу було підвищення рівня свідомості студентів та викладачів коледжу в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Також флешмоб було приурочено до місячника благоустрою, який проходив в Україні за організації Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine.

Викладачі Сандалова А.О. та Добряк Л.О. прийняли участь у екологічній демонстрації за охорону навколишнього природного середовища та проти будівництва нових автобанів, яка відбувалась у м.Везель, Німеччина. Наші викладачі нагадали європейській спільноті, що відбувається війна, яка негативно впливає на стан флори і фауни і взагалі загрожує всьому живому. Адже цьогорічний День довкілля особливий – воєнний. Кожного дня ми дізнаємося про нові й нові злочини, вчинені агресором. Серед них найбільшу загрозу для майбутнього як України, так і більшості країн світу становлять злочини проти довкілля.

Як і всі фронти, екологічний потребує нашого єднання. Долучитися будь-кому, до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. Приділяти увагу санітарному стану місцевості слід не тільки навесні, а впродовж всього року.

Студенти та викладачі нашого коледжу з задоволенням приймали участь у заході та кожен мав змогу проявити свій творчий екологічний потенціал. Учасники заходу свідомо та відповідально поставилися до завдання. Адже як говорив Махатма Ґанді: «Якщо ти хочеш зміни в майбутньому — стань цією зміною в сьогоденні».

Сформуйте своє відповідальне ставлення до Природи!

Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

  • 18.04.2023