Відкрита лекція: Особливості обслуговування гостей різних релігійних віросповідань

2 лютого 2024 року студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» 3 та 4 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» прийняли активну участь у відкритій лекції, присвяченій особливостям обслуговування гостей різних релігійних віросповідань. Спікером виступила керуюча готелями, викладач кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ОНЕУ – Ілона Ремігайло.
Здобувачі освіти дізналися специфіку, тонкощі та зміст прийняття та обслуговування гостей різних релігійних віросповідань. Учасники відкритої лекції із захопленням слухали, задавали багато питань, приймали участь у обговоренні проблемних випадків у готельно-ресторанному бізнесі.
З нетерпіння очікуємо на нові зустрічі та нові теми лекцій, присвячених практичним питанням роботи готелів та ресторанів.

Відкрита лекція: Особливості обслуговування  гостей різних релігійних віросповідань Відкрита лекція: Особливості обслуговування  гостей різних релігійних віросповідань Відкрита лекція: Особливості обслуговування  гостей різних релігійних віросповідань

• 09.02.2024