Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану»

15 грудня 2022 року в он-лайн форматі на платформі Zoom відбулась виховна година на тему: «Безпека на дорогах під час військового стану». На занятті були присутні студенти, викладачі та адміністрація ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ».

Виховний захід підготувала викладач Безпеки дорожнього руху  Новак Ганна Олексіївна, яка виступила з доповіддю про сучасний стан травматизму та смертності в результаті дорожньо-транспортних пригод під час військового стану, проінформувала присутніх про правила поведінки на дорозі та вулицях, пояснила важливість використання світлоповертальних елементів на одязі у темну пору доби та наслідки за недотримання комендантської години. Були продемонстровані відеоролики про правила поведінки пішоходів на дорозі, які допомогли студентам розібратися як саме треба поводитись, щоб уникнути травматизму.

Такі виховні заходи в коледжі проводяться щорічно під час Тижня безпеки дорожнього руху та мають на меті привернення уваги студентів до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки; популяризації серед підростаючого покоління основ правильної та безпечної поведінки: на вулицях та дорогах, транспорті, у разі надзвичайних ситуацій.

Всі присутні були дуже зацікавлені виховним заходом і вдячні за роз’яснення, які особливо актуальні та необхідні в сьогоднішніх реаліях.Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану» Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану» Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану» Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану» Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану»

Виховна година «Безпека на дорогах під час військового стану»

• 19.12.2022