Новорічне святкування

Напередодні Нового року студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відвідали святковий Новорічний кіновечір, який проходив у головному корпусі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку з дотриманням всіх норм безпеки. Новорічний кіновечір було організовано для усіх студентів університету та коледжу.

Святкову атмосферу підкреслило новорічне оформлення приміщення, що тим самим зарядило всіх навколо гарним настроєм напередодні свят. Після взаємних привітань, знайомств та фотозйомок для студентів було організовано фуршет, а потім всі приєднались до перегляду новорічного фільму.

Новорічне святкування Новорічне святкування Новорічне святкування

Хоч і в такий важкий час, але все ж вдалося зробити маленьке свято для наших студентів. Це ми точно зрозуміли після слів нашої студентки першого курсу: «Мені усе дуже сподобалося, фільм допоміг покращити новорічний настрій, а солодкий стіл та прикраси посилювали цей ефект! До того ж, я вперше спробувала співати в караоке, познайомилася з новими друзями і чудово провела час аж до самого закінчення! Дуже дякую організаторам за те, що проводяться такі цікаві заходи!»

Ми теж дякуємо організаторам за запрошення на це свято, яке допомогло нашим студентам поринути в новорічну атмосферу та відволіктись від буденних справ.

Всі ми любимо новорічні й різдвяні свята. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, але надія на світле майбутнє та здійснення бажань все ж в серці кожного українця.

Вітаємо всіх з прийдешніми святами. Бажаємо найскорішої Перемоги та миру Україні, єдності, сил та наснаги.

З Новим 2023 роком! Ми – сильні! Ми – переможемо!

  • 28.12.2022