Зустріч з представником ГУ ДСНС України в Одеській області

2 жовтня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» було проведено заняття з працівниками та студентами коледжу з питань пожежної безпеки. Запрошений представник ГУ ДСНС України в Одеській області провів лекцію: Дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Підполковник служби цивільного захисту Денис Осадчий продемонстрував відеофільм, присвячений пожежній безпеці, показав як користуватися вогнегасником та розповів яких видів вони бувають.

Також були розглянуті питання щодо алгоритму дій у разі виявлення підозрілих предметів, що робити в першу чергу при радіаційній загрозі та порядок дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

• 04.10.2023