Відзначаємо Великдень!

16 квітня, в Україні відзначають Великдень, або Христове Воскресіння, це одне з найдавніших і найважливіших християнських свят, яке було встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа. Щиро вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням! Бажаємо добра, миру та злагоди в кожному домі.

Великдень зі своїми традиціями і звичаями вважають найсвітлішим, найважливішим святом весни, і тому студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» приєднались до Великодньої подорожі Україною, який було організовано Науково-методичним центром ВФПО. Під час онлайн подорожі нас познайомили з історією петриківського розпису на писанках, показали унікальність, неповторність писанок українських регіонів, розказали про опішнянський посуд, котрий традиційно використовували українські господині на великодні свята, виготовляли вручну й прикрашали різноманітними оберегами та символами. Дякуємо за таку можливість, долучитись до частинки історії українського народу.

Також наша коледжівська родина взяла участь в Екологічному Великдні: поради від команди Let`s do it Ukraine. Наші студенти та викладачі виявили бажання зробити святкування Великодня максимально екологічним. Для виготовлення прикрас для пасок використовувались натуральні корисні інгредієнти та сухофрукти, для фарбування крашанок натуральні барвники з бурякового соку, куркуми, шпинату, червонокачанної капусти, лушпиння цибулі, для розпису яєць екологічні фарби.

 

Великдень це звільнення всього людства від усього поганого, символізує відродження та нове життя, тому нехай в цей день до всіх нас прийдуть мир, любов та злагода. Сьогодні наша країна переживає важкий час пов’язаний з війною. І кожен українець робить все можливе щоб наблизити нашу перемогу, і саме це велике свято символізує перемогу життя над смертю. Тому бажаємо, щоб переможний дух нашої нації і надалі супроводжував всіх українців, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай Великдень принесе нашій Україні перемогу!

Боже, бережи кожного захисника і кожну захисницю!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

  • 17.04.2023