Належна організація пожежної безпеки – обов’язкова умова навчального процесу

11 березня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» замінили знак пожежного гідратна. Пожежний гідрант (ПГ) – це з’єднання, яке пожежник може використати при необхідності для доступу до джерела води у випадках виникнення пожежі. За правилами пожежної безпеки в Україні необхідно встановлювати додатково покажчик пожежного гідранта знак ПГ для нанесення інформації (діаметр труби, відстань до ПГ). Написи наносять промисловим перманентним маркером, який спеціально розроблений для маркування виробів в агресивних промислових умовах.

Начальник пожежної дружини коледжу Громика В.М. здійснив демонтаж та монтаж відповідного знака.Належна організація пожежної безпеки – обов’язкова умова навчального процесу Належна організація пожежної безпеки – обов’язкова умова навчального процесу Належна організація пожежної безпеки – обов’язкова умова навчального процесу

• 12.03.2024