Конкурс читців до 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

14 березня у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся конкурс читців до 210 річниці з дня народження натхненника української нації Тараса Григоровича Шевченка.  Метою заходу стала популяризація української мови, популяризація творчої спадщини Кобзаря, декламування перекладів різними мовами доробку Кобзаря, підтримка творчих особистостей та творчих талантів.

Від ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» на конкурсі виступила студентка третього курсу Аліна Тимошенко. Під керівницвом викладача іноземної мови Наталії Булгару студентка підготувала виступ та на високому рівні представила коледж на конкурсі. Аліна Тимошенко продекламувала твори Т.Г. Шевченка іноземною мовою та отримала диплом учасника й пам’ятний  приз.

Вітаємо учасника конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів! Конкурс читців до 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка Конкурс читців до 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка Конкурс читців до 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

• 16.03.2024