210 років з Дня народження Тараса Шевченка

«І оживе добра слава, Слава України!»

9 березня в Україні відзначають 210 років з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – духовного батька українства, славетного Кобзаря, чиї слова і зараз звучать сьогодні надзвичайно пророчо. З цієї нагоди та з метою вшанування видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, а також популяризації спадщини Великого Кобзаря у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» було проведено навчально-виховні заходи:  Шевченківський вечір «Твій голос пророчий звучить крізь віки» та виховна година «Шевченко – шлях до Перемоги».

Так, викладач української мови та літератури Олександр Мірза у своїй презентації звернув увагу студентів на те, що життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Поетична спадщина Кобзаря – це понад 240 творів, які перекладені понад ста мовами світу.

Викладач української мови та літератури Оксана Баркар, у свою чергу, зробила наголос на те, що, незважаючи на численні заборони, поезія Тараса Шевченка стала нетлінною і важливою частиною духовної єдності українського народу. Минуло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Тарас Шевченко був і є символом опору російській експансії. Його творчість стала символом боротьби за українську державність, волю та незалежність.

Боріться – поборете, Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава, і воля святая!210 років з Дня народження Тараса Шевченка 210 років з Дня народження Тараса Шевченка 210 років з Дня народження Тараса Шевченка 210 років з Дня народження Тараса Шевченка 210 років з Дня народження Тараса Шевченка 210 років з Дня народження Тараса Шевченка

• 11.03.2024