Екскурсія для студентів спеціальності Готельно - ресторанна справа до готелю «Брістоль»

5 жовтня 2023 року студенти груп 2206го, 2106го та 2316го ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» здійснили довгоочікувану подорож до готелю «Брістоль». Екскурсію організували викладачі Ганна Олексіївна Новак та Алла Михайлівна Прокопенко, які супроводжували студентів.

Під час екскурсії студенти мали можливість поринути в історію створення готелю та ознайомитись з його сьогоденням. Провела екскурсію для студентів менеджер з персоналу Вікторія Черняк, яка своїми розповідями закохала усіх присутніх у це місце.

Студенти побували у всіх куточках готелю: відвідали ресторан, СПА-зону, оглянули номери різних категорій, ознайомились з конференц-сервісом у готелі та навіть подивились укриття, що є однією з переваг готелю «Брістоль» сьогодні. Адже велика кількість гостей це іноземці, а для них головне – безпека перебування у готелі. Також студентам під час екскурсії стало відомо про те, що готель оснащений генераторами, які забезпечують безперебійне живлення, що є безперечно ще одним плюсом.

Чудова архітектура, вишуканий інтер’єр та атмосфера у готелі не залишила байдужим нікого з присутніх!

Наприкінці зустрічі Вікторія Черняк запросила студентів нашого коледжу на практику до готелю, а по закінченню коледжу на стажування з метою приєднатись до команди. Вона також порадила постійно самовдосконалюватись адже це шлях до просування по кар’єрній драбині.

Ми щиро вдячні Вікторії за чудовий екскурс та неймовірні враження!

• 16.10.2023