Гостьова лекція до Всесвітнього дня охорони праці

28 квітня у світі відзначають Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі.  У 2024 році це – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату». Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.

Для того щоб розкрити актуальність та важливість охорони праці у житті кожного, до ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» було запрошено керівника відділу охорони праці Одеського цементного заводу Дмитра Шепеленка. У своїй доповіді фахівець обґрунтував важливість забезпечення безпечних та здорових умов праці в умовах зміни клімату, оскільки зміна клімату посилюється, працівники в усьому світі піддаються підвищеному ризику впливу таких небезпек, як надмірна спека, ультрафіолетове випромінювання, екстремальні погодні явища, забруднення повітря, трансмісивні хвороби та агрохімікати.

Окрім того, спікер розповів студентам та викладачам коледжу який саме інструктаж проходять працівники та стажери підприємства, важливість таких інструктажів, як відбувається перевірка знань з охорони та безпеки праці, якими інструкціями керуються інженери з охорони праці на підприємстві. Здобувачі освіти мали змогу задати питання та отримати відповіді на цікаві та актуальні запитання. Дмитро Шепеленко особливо наголосив на стимулюванні працівників у галузі охорони праці, і це дуже зацікавило студентів коледжу. Гостьова лекція до Всесвітнього дня охорони праці Гостьова лекція до Всесвітнього дня охорони праці Гостьова лекція до Всесвітнього дня охорони праці

Дякуємо за плідну співпрацю! До нових зустрічей!

• 27.04.2024