Бесіда з представником поліції

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації № 810/01-32/2-23/683 від 01.03.2023 з метою недопущення проявів агресії, дестабілізаційної поведінки та порушень з боку представників молоді Одещини, критичного ставлення до діяльності неформального молодіжного об’єднання ПВК “Редан”, 3 березня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося заняття, яке провів для студентів старший лейтенант поліції, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Одеській області Сергієнко Олексій Михайлович.

Бесіда з представником поліції Бесіда з представником поліції

Бесіда з представником поліції

Основним завданням зустрічі була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням молоді стосовно однолітків. Увага поліцейського була зосереджена на недопущенні скоєння студентами адміністративних та кримінальних правопорушень, відповідальності за їх скоєння, правах та обов’язках неповнолітніх, а також  пропаганді здорового способу життя.

В ході зустрічі були порушені найбільш актуальні теми для молоді. Обговорили зі студентами поняття «булінгу». З’ясовували також його види і форми, обговорили питання щодо його протидії. Інспектор розповів студентам про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.

Онлайн зустріч пройшла у формі діалогу. Студенти приймали активну участь в бесіді, ставили питання та відповідали на питання Олексія Михайловича. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у студентському середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті.

В даний час ми всі як ніколи об’єднані, тому тільки разом ми зможемо допомогти нашій молоді йти правильним шляхом.

 

  • 06.03.2023