Весняне святкування у коледжі

У ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» настала пора кохання, незабутніх емоцій, радості та весняного свята. Весна замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

У цей весняний святковий день студенти коледжу взяли участь у заході, який був підготовлений спільно з Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку за підтримки студентської ради коледжу. Наші студенти  долучились до конкурсу на кращий кулінарний шедевр, який мали змогу спробувати всі присутні на святковому заході.  Свято було організовано для усіх студентів університету та коледжу.

Святкова атмосфера була наповнена переглядом фільму, караоке, музичних та аматорських привітань, підготовлених юнаками коледжу та університету, після чого нашим студентам було запропоновано чаювання та асорті піц, за що вдячні голові первинної профспілкової організації ДУІТЗ Людмилі Гальчинській.

Весняне святкування у коледжі

 

Весняне святкування у коледжі Весняне святкування у коледжі Весняне святкування у коледжі Весняне святкування у коледжі

Цей захід подарував усім присутнім багато позитиву та задоволення. Саме такі виховні заходи спонукають студентів до співпраці з творчістю, виховують любов до прекрасного і дають можливість пізнати і проявити себе. Світ гармонії та краси охопив усіх присутніх цього весняного дня, і саме ця весна сповнена надії на краще, яке обов’язково станеться!

 

  • 14.03.2023