Тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У рамках вшанування вічної пам’яті жертв тих страшних подій лютого 2014 року, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії, студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» провели ряд тематичних заходів.  В цей день ми ще раз згадали про відвагу, силу духу та самовідданість громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Виховні кураторські години супроводжувались презентаціями  про події, які відбувалися в Києві на Хрещатику… перші мирні протести студентів у столиці, їх розгін… супротив громадськості задля захисту прав та свобод. В бібліотеці ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» була представлена виставка «Народження нації».

Проведення таких заходів  дає змогу кожному з нас усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні  Євромайдану.

«Небесна Сотня» полягла за нас, відстоюючи гідність і соціальну справедливість.

Революція Гідності – один із ключових моментів українського державотворення.

Кожен із нас має пам’ятати, яку ціну заплатили  самовіддані українські патріоти заради змін у нашій країні!

Герої  не вмирають, поки живе пам’ять про них!

• 24.02.2023