07 грудня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась восьма студентська конференція спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні», яка присвячена Дню автомобіліста і дорожника, свята не тільки тих, хто сидить за кермом, але і тих, хто займається виготовленням, обслуговуванням і ремонтом автомобільного транспорту та доріг.

Відкрила конференцію голова циклової комісії Подостроєць Лариса Олександрівна. В своїй доповіді вона ознайомила присутніх з тематикою конференції і наголосила на тому, що сучасна економіка і промисловість успішна в тому числі і завдяки якісній роботі дорожньо-транспортного господарства та автомобільного виробництва. Сьогодні, коли країна переживає скрутні часи, від цієї галузі залежить неймовірно багато, адже транспортна логістика, військова справа та допомога країні є головним пріоритетом.

На конференції були представлені творчі роботи та доповіді студентів 2, 3 та 4-го курсів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Доповідь студента Шевченко А. була присвячена вимірюванням, без яких були б неможливі будь-які інновації, а саме, українським традиційним мірам вимірювання. Студенти Пульчо М., Єргашев П., Балабан Д. розповіли про інноваційні вимірювання в автомобілебудуванні, студенти Івченко О. та Москаленко М. висвітлили питання переваг електромобілів порівняно з автомобілями, які мають двигуни внутрішнього згоряння, а студент Борткевич М. розглянув сучасний стан електромобільного транспорту та його перспективи в Україні.

По завершенню конференції студенти отримали сертифікати за участь у роботі конференції.

Дякуємо всім, хто прийняв участь в організації та проведенні конференції, від щирого серця бажаємо успіхів в навчанні, добра, злагоди та мирного неба. Восьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожника Восьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожника Восьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожника Восьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожника Восьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожникаВосьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожника Восьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожникаВосьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожникаВосьма студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні» присвячена Дню автомобіліста і дорожника

• 13.12.2023