Благодійний ярмарок до Дня Збройних Сил України і Дня Святого Миколая

6 грудня в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся благодійний святковий ярмарок до Дня Збройних Сил України і Дня Святого Миколая. Студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» також відвідали ярмарку та прийняли  участь у ній. Було багато смачної домашньої випічки, печиво й інші смаколики.

Організатори заходу створили чудову святкову атмосферу: прикрасили фоє на другому поверсі новорічними прикрасами, встановили ялинку й облаштували яскраву святкову фотозону.

Гостей ярмарку радо зустрічали Святий Миколай, Снігуронька і численні їхні помічники. Усі гарно провели час у святковій передноворічній атмосфері, зробили яскраві фотографії на згадку, поласували смаколиками та продали дуже багато випічки.

Метою цього благодійного ярмарку було збирання коштів на потреби військових.

Дякуємо організаторам за запрошення і можливість прийняти участь та доєднатись до благодійної справи

• 08.12.2023