Засідання педагогічної ради коледжу

14 грудня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося засідання педагогічної ради, де, з метою підвищення та підтвердження категорії, виступили викладачі Тетяна Куліченко та Ольга Большакова.

Тетяна Куліченко представила до уваги доповідь на тему: «Критичне мислення для освітян», де відзначила, що критичне мислення – це свідоме мислення, яке стежить за тим, яким чином були ухвалені ті чи інші рішення та яким чином розв’язані ті чи інші завдання.

Темою доповіді заступника директора з виховної роботи Ольги Большакової стала: «Запобігання та протидії булінгу в закладах освіти: нормативно-правове регулювання. Кібербулінг».  Усі присутні змогли оновити свої знання з розуміння булінгу (цькування) та кібербулінгу, дізнатися про діюче законодавство України, що регулює порядок притягнення до відповідальності за булінг та кібербулінг, та нормативно-правові засади булінгу в закладах освіти.

Також викладачі коледжу мали змогу почути вкрай актуальну доповідь Голови первинної профспілкової організації ДУІТЗ Людмили Гальчинської на тему: «Мотивація перебування у профспілці». Шляхом мультимедійної презентації вона окреслила основні мотиви перебування в Профспілці, зокрема показала  на конкретних прикладах збільшення ще в довоєнний період  заробітної плати освітян завдяки діям Профспілки, але ці підвищення діють і сьогодні і щомісячно збільшують заробіток педагогічних та науково-педагогічних працівників на  1,5-3 тисячі гривень.

 «В умовах воєнного часу діють певні обмеження прав профспілок, тому питання мотивації особливо актуальні: щоб не виникало питання – а що робить Профспілка –  про досягнення потрібно постійно говорити, а вони  в нас є!  І навіть у цей важкий час вдається спільними зусиллями всіх організаційних ланок Профспілки вирішувати проблеми. Ми, як ніколи, повинні бути єдині і сильні, бо попереду ще багато роботи», – наголосила Людмила Гальчинська, підводячи підсумки своєї доповіді.

Засідання педагогічної ради пройшло цікаво та плідно в теплій робочій і дружній атмосфері, кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. А головне, педагогічний колектив залишився у піднесеному настрої в очікуванні новорічних свят!Засідання педагогічної ради коледжу Засідання педагогічної ради коледжу Засідання педагогічної ради коледжу

  • 19.12.2023