Виховні заходи до Міжнародного дня миру

В усьому світі Міжнародний день миру традиційно відзначають 21 вересня. З метою розширення знань студентів про важливість миру на землі, виховання патріотизму, любові до своєї держави у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» в цей день пройшли виховні онлайн заходи під девізом «Україна бажає миру». На кураторських годинах для студентів був продемонстрований цікавий матеріал про історію запровадження дня миру.  Студенти в свою чергу підготували доповіді на тему найвищої цінності миру, яка є запорукою щасливого життя.

На жаль сьогодні мир в Україні є не просто бажання, а усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в нашій країні. Ніщо не змушує людину так глибоко усвідомити всі переваги мирного життя, ніж особистий досвід війни. Ми розуміємо, що мир – це найбільше  щастя, це щоденна праця кожного з нас за для розвитку і спокою на нашій Батьківщині. Мир – це жити у світі, в якому люди ставляться з гідністю один до одного незалежно від переконань та поглядів.

Приємно усвідомлювати, що українська молодь – це потужна сила, здатна побудувати мирне і демократичне майбутнє.

Щиро бажаємо всім нам миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні! Виховні заходи до Міжнародного дня миру Виховні заходи до Міжнародного дня миру Виховні заходи до Міжнародного дня миру

• 27.09.2022