![Пожежна безпека – необхідна умова освітнього процесу Пожежна безпека – необхідна умова освітнього процесу](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-13_23-24-02-1.jpg)
9 лютого 2024 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося приймання в експлуатацію автоматичної пожежної сигналізації (сповіщувачі (димові датчики), центральний блок управління, пристрої оповіщення і реагування тощо).
Особливо підкреслимо, що відповідно ДСТУ CEN/TS 54-14:2021 та ДСТУ 9047:202 введення в експлуатацію автоматичної пожежної сигналізації відбувалося із залученням третьої сторони – організації, яка має акредитацію Національного агентства з акредитації України – Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР».