Урочистості з нагоди початку нового навчального року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

31 серпня 2022року в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась найбільш очікувана подія для кожного першокурсника  – посвята в студенти.  Цього року захід пройшов у дистанційному форматі, але це не завадило познайомитись з новоспеченими студентами. За допомогою презентацій і відео ми розповіли їм про наш коледж, познайомили зі студентською родиною.

Урочиста частина розпочалась із вшанування пам’яті хвилиною мовчання загиблих, усіх, хто втратив найцінніше в цій жорстокій війні.

Із  привітальним словом до студентів та їх батьків звернулась директор ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Радулова Ірина Костянтинівна, побажавши міцного здоров’я і сил, натхнення, цікавого навчального року, і головне – перемоги та миру.

Теплі слова прозвучали і від голови студентської ради Юлії Возикової. Вона висловила щирі вітання, також пролунали слова настанови, побажання незабутніх студентських років, невичерпної енергії й наснаги у здобутті нових знань.

Після офіційної частини студенти і батьки підключились до онлайн – зустрічей з кураторами своїх груп, де їх ознайомили з особливостями початку 2022-2023 навчального року під час дії правового режиму воєнного стану.

1 вересня першокурсники з батьками зібрались в коледжі, де кожна група познайомилась з адміністрацією і  викладачами. Психолог коледжу залишила усім бажаючим свої координати. Було проведено  інформаційну роботу з питань охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки, після чого студенти  спустились до найпростішого укриття, яке може бути використано  у разі включення сигналу «Повітряна тривога». Також у бібліотеці студенти отримали свій перший потенційний багаж знань – підручники.

Наступного дня відбулося перше спільне онлайн – заняття на тему: «Ми українці: честь і слава незламним!», яке провела викладач української мови Баркар Оксана Іванівна. Логічно було на першому занятті нового навчального року поговорити про витоки незламності українського народу, причетності до цього студентів і про наші спільні завдання на шляху наближення перемоги, так як новий навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли українці  захищають свою землю від російських окупантів, заплативши за це тисячами людських життів.

Урочистості з нагоди початку нового навчального року у  ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

Усім першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, бути цілісними особистостями, професіоналами і лідерами!

Ми завжди повинні пам’ятати, що  ми – українці! Любіть нашу Батьківщину, будьте завжди гідні її, давайте їй можливість пишатися вами!

Разом до перемоги!

• 01.09.2022