Студенти коледжу разом з усією Україною вперше в історії відзначили День Української Державності

До дня Української Державності в ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» відбулася онлайн – зустріч заступника директора з виховної роботи зі студентами Коледжу. Студенти з різних куточків України та Європи охоче доєдналися до заходу. У такий емоційно складний час спілкування зі студентами має велике значення.

Голова студентської ради підготувала пізнавальні відео-презентації. Ми згадали всіх, хто боровся за нашу державність і незалежність – від київських князів і до наших днів. Під час спілкування зі студентами було зрозуміло, що війна в Україні дійсно об’єднала українців, підняла український дух та віру до надвисокого рівня.

Понад тисячолітня традиція українського державотворення і наша сучасна боротьба за свою державність була б неможливою без жертовності. Тому учасники заходу  вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які віддали своє життя за державні цінності, нашу свободу і незалежність. Після чого було переглянуто відео з урочистим підняттям жовто-блакитного прапору під звучання гімну України.

Заступник директора коледжу з виховної роботи нагадала про велику спільну роботу, яку коледж робить для відновлення історичної пам’яті та виховання нових поколінь патріотів. З надією в серці студенти обговорили плани на майбутній навчальний рік.

Під час онлайн – зустрічі наші студенти дійшли спільної думки, що для Перемоги треба дбати про свою безпеку, вірити в Україну і бути вдячними ЗСУ за те, що вони боронять нашу країну. Студенти розуміють, що саме їм потрібно буде відбудовувати нашу державу після Перемоги, що саме вони – майбутнє України!

Україна сильна та незалежна!

Слава Україні! Ми переможемо!

• 28.07.2022