Міжнародний день волонтера

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято заснували ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Вітаємо з Міжнародним днем волонтера усіх, хто присвятив себе цій благородній місії – волонтерській роботі.

Волонтери – це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Сьогодні ці люди сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди. Справжню ціну волонтерів тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці, які захищають Україну. Завдяки їхнім старанням, сотні тисяч людей отримують настільки необхідну їм допомогу. Це воістину люди з величезним серцем, безкорисливі та добрі, готові протягнути руку допомоги та не залишити в біді тих, кому погано.

У Міжнародний день волонтерів, хочемо подякувати кожному за активність, людяність, безкорисливу працю, за непохитну віру в нашу країну та в нашу перемогу. Нехай усі Ваші добрі справи неодмінно будуть винагороджені. Хай Бог береже Вас та Ваші родини!

Слава Україні!

  • 05.12.2022