Участь у міжнародній акції до Всесвітнього дня прибирання

З метою поліпшення екологічної ситуації  України, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Така акція відбувається у 24 регіонах України та 180 країнах світу і об’єднує понад 50 мільйонів активістів. Тож і ми вирішили приєднатись, щоб показати нашим студентам найбільш важливі проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо їх усунення. 11 вересня 2021 р викладачі Сандалова А.О. і Добряк Л.О. разом зі студентами нашого коледжу прибирали узбережжя Чорного моря від побутового сміття.

Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти.  Сподіваємось, що ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень та дій для вирішення  екологічних проблем.

• 11.09.2021