«Правда про наркотики», «Відповідальність неповнолітніх», «Етика статевого виховання молоді»

15 – 22 вересня в  Фаховому коледжі вимірювань  ДУІТЗ  відбувався ряд заходів  виховного відділу.  Інспектор сектору Ювенальної превенції старший лейтенант поліції Заволокіна  Вікторія провела лекцію-бесіду для студентів І-ІІ курсу «Про відповідальність неповнолітніх за вчиненні правопорушення». Зі студентами обговорювалися питання «торгівлі людьми»,  відповідальності неповнолітніх за вчинення  правопорушень та злочинів.

Вже другу цікаву лекцію з циклу бесід «Правда про наркотики»  для студентів коледжу проводить співробітниця ОО Нарконон-Одеса А.В. Додул. Присутні обговорювали різні хвилюючі теми: підліткового булінгу, домашнього насилля, втеч з дому, наркотичної, алкогольної, тютюнової залежності.

Представник Міського центру здоров’я, кандидат медичних наук доцент-лікар Літвак А.І. провів пізнавальну лекцію «Етика статевого виховання молоді».

Такі бесіди завжди знаходять відгук і зацікавленість серед студентської аудиторії.

• 15.09.2021