Гра-квест «Вплив зміни клімату на життя людини»

10 вересня 2021 р. Міському саду м.Одеси викладачі фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ Мисліна І.Ю., Сандалова А.О., Добряк Л.О., Бондаренко Т.В.  провели гру – квест на тему: «Вплив зміни клімату на життя людини». Студентські команди по черзі вирішували завдання надані їм викладачами різних дисциплін. Треба було впоратись і з творчим завданням – намалювати зображення екологічних проблем сьогодення.

Студенти першокурсники навчалися розрізнювати загрози, пов’язані з кліматичними змінами на Землі;  вдосконалювали навички розв’язання проблем та самостійного прийняття рішень; пояснювали, який вплив мають кліматичні зміни на життя всього живого у різних регіонах світу,  відокремлювали екосистеми, яким найбільше загрожують зміни умов життя.

Таким чином, учасники покращили свої знання та комунікативні навички, усвідомили необхідність вживання заходів для охорони навколишнього середовища.

Загалом квест-гра була змістовна і цікава для студентів і пройшла у позитивній атмосфері.

• 11.09.2021