Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. Це особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота!

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки № 4031/01-32/2-22/11420 від 15.11.2022 у ВСП “Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулися заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи. Проведено виховні години в групах на тему “Україна – країна нескорених!ˮ, зі студентами було обговорено цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які, сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців.

Відзначення Дня Гідності та Свободи Відзначення Дня Гідності та Свободи Відзначення Дня Гідності та Свободи Відзначення Дня Гідності та Свободи Відзначення Дня Гідності та Свободи

Також коледж долучився до міжнародного флешмобу «Жовта стрічка», на знак підтримки й вдячності до всіх, хто не зламався під російським тиском.

Відзначення Дня Гідності та Свободи

#ЖовтаСтрічка — символ опору російській окупації. У День Гідності та Свободи ми пов’язуємо жовту стрічку на знак підтримки незламних українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих територіях.

Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні.

Ми єдині та вільні! Ми вистоїмо! Ми переможемо!

• 22.11.2022