Святкування Дня Вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Українська вишиванка – не просто святковий одяг, це символ єдності українського народу, це маркер нашої ідентичності, нашої нації, яка є однією з найдавніших у Європі та світі. Вишиванка – це одяг вільних, бо коли ув’язнюють тіло, український дух залишається нескореним. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. Вишиванка – це частина генетичного коду українця.

З нагоди святкування Дня вишиванки ВСП «Фаховий коледж вимірювань державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» долучився до онлайн-флешмобу «Освіта Одещини у вишиванці», який організовував Департамент освіти і науки Одеської ОДА. Приєднавшись до флешмобу та одягнувши вишиванку ми доводимо, що ми – українці, вільний народ незалежної держави. Викладачі та студенти коледжу зробили гарні сімейні фото у вишиванці. Більшість працівників коледжу цього дня одягли вишиванку на роботу, що додало ще більш оптимістичного та патріотичного настрою.

Святкування Дня Вишиванки Святкування Дня Вишиванки Святкування Дня Вишиванки Святкування Дня Вишиванки Святкування Дня Вишиванки

Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї. В умовах сьогодення, коли російська агресія проти України намагається знищити нашу історію та культуру, вишиванка набуває особливого значення, демонструє цінності, які є пріоритетними для держави та стає символом перемоги. Це наша сучасна зброя проти ворога.

Наближаємо нашу перемогу! Разом ми – сила!

Все буде Україна!

#Освіта_Одещини_у_вишиванці_2023

 

  • 19.05.2023