Святкування Дня студента

День студента 2023 року в Україні на офіційному рівні відзначають 17 листопада разом з усім світом. На теперішній час День студента відзначаємо в умовах повномасштабної війни, проте студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» навіть у такий складний час прагнуть здобути освіту та проявляють активну патріотичну позицію.

Святкування Дня студента в коледжі відбулося 17 листопада у актовій залі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, де були присутні студенти коледжу та університету.

Чаювання, ігри, музика – такі прості, але такі душевні розваги для студентської молоді. Кожен зміг знайти собі розвагу до душі: хтось знайшов себе у спілкуванні та зміг знайти нових знайомих, хтось об’єднав навколо себе команду однодумців та розпочалася «битва у Еліас», хтось розкрив свій творчий потенціал та почав співати пісні. Гра на гітарі та піаніно, душевні пісні – це все стало чудовим супроводом  ігор, спілкування та танців.

Але, що найважливіше, всі дійсно відчували себе частиною студентського ком’юніті, де кожен незнайомець – це твій друг та соратник, де кожен жарт – це смішно до сліз, де неважливо хто ти і звідки – ти студент і цього достатньо.

Дякуємо ДУІТЗ за гостинність! Дякуємо голові первинної профспілкової організації Людмилі Гальчинській за смаколики та декор зали!  Особлива подяка Надії Сафоновій за ідею та організацію святкування.

Ще раз з Днем студента, дорогі наші студенти! Нехай цей рік принесе вам не лише нові знання, а й безліч захоплюючих подій, нехай кожен ваш крок буде спрямований до вершин успіху, а навчальні роки запам’ятаються не лише труднощами, а й радісними моментами та новими знайомствами! Успіхів у навчанні та натхнення вам на кожному кроці!

  • 20.11.2023