Науково-практична конференція студентів та викладачів ВСП «Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ» та Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку

16 листопада 2023 року в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась науково-практична конференція студентів та викладачів ВСП «ФКВ ДУІТЗ» та студентів Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку за темою: «Розвиток та застосування інформаційно – вимірювальних технологій в медицині», присвячена дню працівників радіо,  телебачення та зв’язку України.

Організатори  конференції: колектив викладачів спеціальності  175 – «Інформаційно – вимірювальні технології» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» та викладачі кафедри електроніки, транспортних технологій та логістики Державного університету інтелектуальних технологій  і зв’язку.

В роботі конференції прийняли активну участь та виступили з доповідями студенти освітньо-професійних програм  «Радіотехнічні вимірювання» та  «Комп’ютеризовані вимірювальні системи» коледжу і студенти-магістри освітньо-професійної програми «Електроніка»  ДУІТЗ.

До роботи конференції долучились провідні викладачі коледжу. Зі вступним словом  виступила голова конференції – викладач першої категорії Куліченко Тетяна Олександрівна. В своїй доповіді вона ознайомила присутніх з темою конференції, та представила основні тенденції розвитку сучасної медицини. Доповіді учасників були цікавими та змістовними. Серед найбільш цікавих та актуальних виступів слід відзначити доповіді студентів: Баранової  Владислави за темою: «П’ять медичних роботів, які змінюють медицину»; Мелькумова Тимура за темою: «Технології майбутнього в медицині»; Ведути Вероніки за темою: «Приклади віртуальної реальності медицини. Віртуальна хірургія і порятунок від болю». Керували роботою студентів викладачі спецдисциплін Куліченко Т.О. та Антонюк Т.Ю. На конференції була представлена творча  робота та доповідь студента коледжу  Рахматова Максима за темою: «Бактерицидні опромінювачі та їх використання в медицині» під керівництвом  викладача ДУІТЗ Кудряшова Володимира Олексійовича. В конференції приймали участь студенти-магістри ДУІТЗ:  Жуйко Ігор з доповіддю-демонстрацією за темою: «Електроніка та роботизація: над якими розробками протезів працюють науковці» під керівництвом викладача ДУІТЗ Добровольської Світлани Василівни, та Ковальчук Віталій з доповіддю за темою: «Сучасні методи визначення глюкози в крові» під керівництвом викладачів ДУІТЗ Добровольської С.В. та Кудряшова В.О.

В завершенні конференції була представлена доповідь викладача спецдисциплін коледжу Антонюк Тетяни Юріївни за темою: «Тенденції розвитку штучного інтелекту в медицині».

Доповіді супроводжувались  відео – презентаціями та викликали зацікавленість і багато питань у аудиторії.  На конференцію були запрошені гості та адміністрація коледжу. З заключним словом виступила викладач спецдисциплін спеціальності «Інформаційно-вимірювальні технології» Куліченко Тетяна Олександрівна, яка  привітала усіх зі святом і успішно проведеною конференцією та побажала творчого натхнення та нових відкриттів.

• 20.11.2023