![Практичне заняття "Making tea/Serving beverages after meals" Практичне заняття "Making tea/Serving beverages after meals"](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-7349b169764d2eaee01aa47e6661a2fa532a0b314deb574d42c000bed4087f04_507e005fc8d628e2.jpg)
9 листопада 2023 року для студентів ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» групи 301го спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа викладачем англійської мови Фокши Олени Михайлівни у рамках вивчення дисципліни «Англійска мова (професійне спрямування)», було проведено практичне заняття з теми “Making tea/Serving beverages after meals”. На занятті майбутні фахівці систематизували вже здобуті знання та навички у вирішенні практичних завдань: в організації обслуговування клієнтів; сервірування столу; володіння тонкощами етикету; поняття конфлікту та конфліктної ситуації, методи їх вирішення; основи гігієни та безпеки праці.
Створення англійського середовища для навчання наших студентів є важливим у сучасному глобалізованому світі, де англійська є мовою бізнесу, освіти та спілкування. Англійська мова – одна з найважливіших мов у світі, і не дивно, що ця мова набула величезної популярності в готельно-ресторанній індустрії, де організації вважають за краще брати на роботу кандидатів, які добре володіють англійською. Тому сприятливе англійське середовище дає нашим студентам можливість зануритися в мову та розвивати свої мовні навички.
Такі заняття сприяють формуванню у студентів розуміння сутності та соціальної значущості своєї майбутньої професії, прояву до неї сталого інтересу. А комунікативні навички англійської мови необхідні кожному, хто прагне успіху в готельно-ресторанній справі.