Практичне заняття "Making tea/Serving beverages after meals"

9 листопада 2023 року для студентів ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» групи 301го спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа  викладачем англійської мови Фокши Олени Михайлівни у рамках вивчення дисципліни «Англійска мова (професійне спрямування)», було проведено практичне заняття з теми “Making tea/Serving beverages after meals”. На занятті майбутні  фахівці систематизували вже здобуті знання та навички  у вирішенні практичних завдань: в організації обслуговування клієнтів; сервірування столу; володіння тонкощами етикету; поняття конфлікту та конфліктної ситуації, методи їх вирішення; основи гігієни та безпеки праці.

Створення англійського середовища для навчання наших студентів є важливим у сучасному глобалізованому світі, де англійська є мовою бізнесу, освіти та спілкування. Англійська мова – одна з найважливіших мов у світі, і не дивно, що ця мова набула величезної популярності в готельно-ресторанній індустрії, де організації вважають за краще брати на роботу кандидатів, які добре володіють англійською. Тому сприятливе англійське середовище дає нашим студентам можливість зануритися в мову та розвивати свої мовні навички.Практичне заняття "Making tea/Serving beverages after meals" Практичне заняття "Making tea/Serving beverages after meals" Практичне заняття "Making tea/Serving beverages after meals"

Такі заняття сприяють формуванню у студентів розуміння сутності та соціальної значущості своєї майбутньої професії, прояву до неї сталого інтересу. А комунікативні навички англійської мови необхідні кожному, хто прагне успіху в готельно-ресторанній справі.

• 17.11.2023