Не навчанням єдиним…

Жовтень чудовий місяць для екскурсій, прогулянок, відвідувань театрів та музеїв, тому студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»  не оминули це своєю увагою.

Куратори груп Тетяна Миколаївна Возна та Олена Михайлівна Галаневич провели для студентів чудову та пізнавальну екскурсію в центрі м. Одеси, пройшлися вуличками старого міста та завітали на виставку арт об’єктів з уламків снарядів, мін, ракет «Маніфест миру» Кирила Максименка. Студенти залишилися з незабутніми враженнями.

Не навчанням єдиним…

Окрім того, студенти третього курсу готельно-ресторанної справи разом з заступником директора з виховної роботи Ольгою Віталіївною Большаковою відкрили 176 філармонійний сезон у Одеській обласній філармонії ім. Давида Ойстраха з концерту Академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка», присвяченого 15-ттю ансамблю.

Не навчанням єдиним…

Національно-патріотичне та культурне виховання нашої студентської молоді – це одне з пріоритетних завдань сучасної освіти. Тому такі освітні подорожі сприяють культурному розвитку студентів, сприяють патріотичному вихованню, що разом впливає на формування майбутнього української нації.Не навчанням єдиним…Не навчанням єдиним… Не навчанням єдиним…

  • 14.10.2023