Екскурсія на виставку до Одеської Кіностудії

До 30-річчя Незалежності України в Одеській Кіностудії відкрито виставку на тему: «Імерсійний світ Тараса Шевченка», яку відвідали наші викладачі та студенти.

Імерсійний світ Тараса Шевченка – це перша українська імерсійна виставка, присвячена саме українському художнику. У цьому імерсійному світі, за допомогою мультимедійних сучасних технологій наші студенти змогли зануритись в розширену реальність створену з робіт Тараса Шевченка, в атмосферу виставкового простору як справжню реальність. Виставка охопила всі головні аспекти творчості Тараса Шевченка та виявилась дуже пізнавальною та цікавою.

Організували екскурсію студентів на виставку викладачі Добряк Л.О., Сандалова А.О., Мисліна І.Ю. та Бондаренко Т.В.

І студенти і викладачі залишились задоволені та отримали море позитивних емоцій!

• 10.09.2021