Бінарне заняття на Соборній площі

9 вересня 2021 р. викладачі Добряк Л.О. та Сандалова А.О. провели бінарне заняття з дисциплін «Хімія» та «Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності» з групою 401 ат.

Це заняття проходило у вигляді практичної роботи.  Студентів було поділено на 4 команди, які проводили розслідування нещасних випадків на підприємствах. Розслідування проводилось на основі Постанови Кабінету Міністрів України “Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві”,  методичних вказівок до практичного заняття.

Мета проведення такого заняття – навчити студента ідентифікувати нещасні випадки по видах, правильно і своєчасно організовувати розслідування і вміти оформляти документацію по розслідуванню нещасних випадків, а також аналізувати матеріали розслідування і розробляти заходи для усунення причин нещасних випадків та професійних захворювань і отруєнь.

• 09.09.2021