Бібліотерапія - поєднання книговедення, психології та психотерапії

7 березня о 13.00 студенти першого курсу  ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» під керівництвом куратора Артема Гарбуза прийняли участь у зустрічі з Дафною Максимов Шарон –  освітнім психологом, міжнародним експертом  по роботі з травмою та посттравмою у дітей та підлітків, керівником міжнародного проєкту Хібукі-терапія, Благодійних реабілітаційних центрів допомоги дітям та сім’ї KinderVelt, здобувачем PhD з психології кафедри ПУ ЦІПО ДЗВО «УМО» (Ізраїль).

Захід було організовано Науково-методичним центром ВФПО, з метою формування у студентської молоді мотивації до читання як
психотерапевтичного методу.

Наші студенти дізналися про цілющу дію книги на людину, що широко  використовується лікарями та педагогами. Бібліотерапія є складним поєднанням книговедення, психології та психотерапії.Бібліотерапія - поєднання книговедення, психології та психотерапії

• 08.03.2024