Посвята в студенти - 2023

31 серпня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулася Посвята в студенти!

 Урочиста подія розпочалася із вшанування пам’яті хвилиною мовчання загиблих. Із  привітальним словом до першокурсників звернулась директор ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Радулова Ірина Костянтинівна, побажавши міцного здоров’я і сил, натхнення, творчої наснаги і головне – перемоги та миру.

Свої привітання першокурсникам висловили заступник директора з начальної роботи Культа Світлана Володимирівна та заступник директора з виховної роботи Большакова Ольга Віталіївна.

Теплі слова прозвучали і від голови студентської ради Ганни Никитенко. Вона наголосила, що саме за студентства кожний стає по-справжньому дорослою людиною, тому  необхідно долучатись до студентського самоврядування, метою якого є захист прав та інтересів студентів. Також пролунали слова настанови, побажання незабутніх студентських років й наснаги у здобутті нових знань.

Посвята в студенти - 2023

Після урочистої частини завідувачі відділень та куратори груп розповіли про специфіку освітнього процесу – безпекові заходи в коледжі під час оголошення повітряної тривоги. Студенти  з батьками спустились до найпростішого укриття. Психолог коледжу залишила усім бажаючим свої координати.

Захід відбувся у теплій, дружній атмосфері.

Усім першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, бути цілісними особистостями, професіоналами і лідерами! 

Дякуємо нашим славним Збройним Силам України, нашим ППО за можливість навчати і навчатись!!!

Разом до перемоги!

  • 01.09.2023