Загальні збори здобувачів освіти 4 курсу

3 квітня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулися загальні збори випускних курсів. Здобувачі освіти 4 курсу коледжу мали змогу дізнатися про умови вступної кампанії у 2024 році, національний мультипредметний тест (НМТ) та інші нагальні питання.

Так, представник приймальної комісії Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку розповіла здобувачам освіти порядок та необхідні умови вступу до ДУІТЗ. Окремий блок питань було присвячено національному мультипредметному тесту: порядок реєстрації, обов’язкові предмети, предмети на вибір тощо. Особливо було наголошено, що у 2024 році результати НМТ є обов’язковою умовою вступу до вищого навчального закладу.

Голови циклових комісій, завідувач відділенням та завідувач навчально-виробничими практиками проінформували здобувачів освіти про терміни та строки переддипломної практики, написання дипломного проекту, порядок захисту звіту з практики та дипломного проекту. Загальні збори здобувачів освіти 4 курсу Загальні збори здобувачів освіти 4 курсу

• 08.04.2024