Гостьова лекція від інспектора відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Одеській області

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації № 2392/01-32/2-24/2326 від 01.04.2024 щодо посилення  роботи з просвіти з питань мінної небезпеки і вибухонебезпечних предметів та дій в надзвичайних ситуаціях учасників освітнього процесу в закладах освіти, та на виконання листа  Міністерства освіти і науки України від 26.03.2024 № 1/5219-24 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи», у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» було проведено виховну бесіду від інспектора відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Одеській області старшого лейтенанта поліції Сергієнка Олексія Михайловича.

В межах виховного заходу було зазначено, що останнім часом почастішали випадки надходжень повідомлень про «мінування» закладів освіти, тому існує постійна небезпека для травмування й загибелі учасників освітнього процесу. Здобувачі освіти коледжу мали змогу дізнатися про правила безпеки в умовах воєнного стану, алгоритм дій у випадку знайдення підозрілих предметів, та про інші заходи, спрямовані на забезпечення безпечних умов життєдіяльності взагалі, та  освітнього процесу зокрема.

Окрему увагу Олексій Сергієнко присвятив питанням протидії торгівлі людьми, адже в умовах воєнного стану почастішали випадки означених злочинних діянь. Студенти дізналися як уберегти себе та не стати жертвою такого злочину як торгівля людьми.

• 08.04.2024