Призове місце у спортивних змаганнях!

29 лютого студентки ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» під керівництвом керівника фізичного виховання Світлани Стоянової прийняли участь у спортивному святі до дня народження ВСП «Одеський технічний фаховий коледж ОНТУ». Команда із 10 дівчат стала активним учасником фестивалю, метою якого стало широке  впровадження фізичної культури та спорту у повсякденне життя студентської молоді, розвиток студентського спорту в закладах освіти Одеської області.

Фестиваль проводився у формі фізкультурно-спортивного заходу, де команди дівчат змагалися у різних конкурсах та естафетах. Команда нашого коледжу посіла третє місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня і пам’ятними подарунками.

Вітаємо нашу команду! Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті коледжу! Призове місце у спортивних змаганнях! Призове місце у спортивних змаганнях! Призове місце у спортивних змаганнях! Призове місце у спортивних змаганнях! Призове місце у спортивних змаганнях! Призове місце у спортивних змаганнях!

• 01.03.2024