Зустріч з лектором ОО «Нарконон – Одеса»

8 вересня 2021 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» відбулась зустріч з лектором ОО «Нарконон – Одеса».

Варламов Олександр Олександрович провів профілактичну бесіду зі студентами груп нового набору на тему «Правда про наркотики» та «Наркотики вміють чекати».

Основна мета заходу – популяризація переваг здорового способу життя, виховання у молоді почуття відповідальності за власне життя і дії.

Виступ доповідача супроводжувався переглядом цікавих відеороликів, у яких були представлені реалії життя, залежної від наркотиків молоді. Також Олександр звернув увагу студентів на те, що сьогодні є потреба більше займатися спортом та весь свій потенціал спрямувати на збереження здоров’я.

Самі студенти зауважили, що такі лекції є дуже важливими. Це гарна ідея ще раз нагадати молоді про негативний вплив та наслідки наркотичних речовин.

• 08.09.2021