Першокурсники відвідали музей Фахового коледжу вимірювань

Кожного року зі студентами першокурсниками проводять різноманітні пізнавальні виховні заходи. Так і цього року студенти першого курсу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка  відвідали музей ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». Екскурсію в історію метрології та розвитку коледжу для студентів провів викладач Б. Бердиєв.

Під час екскурсії студенти дізналися про основні етапи становлення та розвитку нашого навчального закладу. Фондові колекції та цікаві експозиції музею використовуються, як база з навчально-виховної роботи щодо залучення студентської молоді до вивчення та збереження історії Фахового коледжу вимірювань.  В музеї  відтворено розвиток метрології з кінця XIX ст. до наших днів. Унікальні колекції музею широко представлені засобами вимірювальної техніки минулих років вітчизняного та іноземного виробництва.

Під час екскурсії студенти задавали багато питань, тож було відразу зрозуміло, що екскурсія до музею коледжу залишила першокурсникам дуже багато цікавих вражень та гарних спогадів!

• 03.09.2021