Виховний захід для студентів проживаючих у гуртожитку

18 вересня 2023 року в кімнаті відпочинку гуртожитку ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся виховний захід на тему: «Психологічна підтримка студентів», який провела практичний психолог коледжу Ольга Валентинівна Кучеренко. Студенти університету та коледжу, що мешкають у гуртожитку, мали змогу у простій та ігровій формі отримати психологічну допомогу і ближче познайомитися один з одним.

Окрім того, заступник директора з виховної роботи Ольга Віталіївна Большакова розповіла студентам про їх права та обов’язки як мешканців гуртожитку. Було особливо наголошено на забороні куріння, вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та відповідальності за порушення правил проживання у гуртожитку.

Такі зустрічі в коледжі проводяться на постійній основі, адже наша мета не просто дати якісні знання нашим студентам, а й створити комфортні психологічні умови співіснування у нашому дружньому студентському ком’юніті.

• 25.09.2023