Відзначаємо День захисників та захисниць

28 вересня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» куратори груп провели виховні години, присвячені  вшануванню мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, що сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Куратори груп пояснили студентам, що День захисників і захисниць – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі служать у Силах оборони.

Студенти коледжу мали змогу почути про історичні витоки та традиції свята, про спадок поколінь та про сучасність. Наші студенти розуміють, що, передусім, День захисників і захисниць – це свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.Відзначаємо День захисників та захисниць Відзначаємо День захисників та захисниць Відзначаємо День захисників та захисниць Відзначаємо День захисників та захисниць

• 02.10.2023